Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

Sveikutės 4u.gif

Aš nebuvau savaitę namie, o jūs visą temą prikalbjot blink.gif Oho, lekiu skaityti, kas pas jus naujo, gero bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2011 08 18, 12:47)
Aš rugsėjo pirmai suolų neišstumdau schmoll.gif . Vaikai turi susėst į suolus, kaip tikri mokinukai bigsmile.gif . O tėvai...  g.gif  jie pasieniais projektuojasi.

Sveikutės, aš kaip Aurutė irgi neišstumdau, tik tėvams daugiau vietos gale palieku ir prie sienos. Tėvų būna daug, broliukai, sesutės, seneliai, tetos.... Visiems svarbus įvykis, ypač pirmoje klasėje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2011 08 18, 16:41)
mergaitės, kas kurs naują temą?

22peliukas22 - kur tu!
user posted image
Papildyta:
QUOTE(pradine m-kla @ 2011 08 18, 16:56)
mergaitės, kas man duos slaptažodį? verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Dalina tik viena iš mūsų 22peliukas22
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo b.s: 18 rugpjūčio 2011 - 16:06
Turiu prašymą, gal kas galėtumėt į paštą atsiųsti klasės valandėlių temas ?4u.gif
Būčiau dėkinga smile.gif
Atsakyti
Aš tai dėl suolų- tai truputį pastumiu arčiau lentos, kad tėvai tilptų. Jei įmanoma, tai vidurinę eilę darau trumpesnę, kad priekyje padėčiau gėlių vazoje. Kolegė buvo prieky patiesus nedidelį kilimėlį, padėjus krepšį su obuoliais ir šiek tiek jų pabėrus ant kilimo.
Dar žinau, kad susėda vaikai ratu ant kėdučių su mokytoja. Dažniau tai daro su pirmokais ir pristato klasės simbolį bitutę.

Įmesiu į paštą nuorodą, kokius gražius paveikslėlius su vaikais galima pasidaryt panaudojant akmenukus. Paprasta ir gražu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 18 rugpjūčio 2011 - 17:09
Visai neblogos dovanos pirmokams
http://www.yzireklam...=...4&Itemid=49
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2011 08 18, 17:11)

Aš pernai dovanojau su užrašu"Aš jau pirmokas". Fone pelėda tokia protinga biggrin.gif Su vardais nerizikavau, kartais būna siurprizų ir rugsėjo pirmąją, tai pabijojau. Vaikams laaabai patiko, įteikiau prie visų, kieme, tai stovėjo krūtines išpūtę biggrin.gif

Šiemet darau skirtukus, labai fainai gaunasi kur su plėvele ir servetėlėmis. Radau servetėlių mokyklone tema ir bus thumbup.gif Nebrangu, mano darbo ir meilės įdėta, o ir panaudos mokykloje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2011 08 18, 17:08)
22peliukas22 - kur tu!
user posted image
Papildyta:


Tuoj bus nauja tema, kantrybės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 08 18, 19:33)
Tuoj bus nauja tema, kantrybės  biggrin.gif

bigsmile.gif Ir logotipas toks thumbup.gif Nuteikiantis darbui lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 08 18, 19:33)
Tuoj bus nauja tema, kantrybės  biggrin.gif

kantrybė senka... Kaip paprašyti slaptažodžio, juk į paštą siunčiau, minčių daviau, o man?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti